BOMBEROS 116 dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowy program dla systemu Android, stworzony przez Cuerpo General de Bomberos Voluntarios del Perú.

Ta aplikacja jest zintegrowana z systemami ratowniczymi Generalnego Korpusu Ochotniczych Strażaków (CGBVP) w Peru.

Pozwala ona publiczności zgłaszać sytuacje awaryjne poprzez wysłanie wiadomości za pośrednictwem aplikacji do systemu ratowniczego.

Użytkownik może określić lokalizację zdarzenia i wysłać opis problemu.

Ponadto pozwala użytkownikowi wysyłać obrazy zdarzenia w czasie rzeczywistym.

Obrazy są geolokalizowane, aby straż pożarna mogła szybko zareagować na zdarzenie.

Aplikacja pozwala również publiczności wysyłać wiadomość do CGBVP za pośrednictwem aplikacji, aby zgłosić problem.

CGBVP otrzymuje wiadomość i wysyła odpowiedź do użytkownika.

Pozwala również publiczności wysyłać wiadomości do systemów ratowniczych innych straży pożarnych.

Aplikacja jest zintegrowana z systemami ratowniczymi CGBVP.

Program jest dostępny w innych językach

BOMBEROS 116 dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.8

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o BOMBEROS 116

Czy próbowałeś BOMBEROS 116? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.